Hakkımızda

0
+
KAMU KURUMLARI
0
+
SAĞLIK SEKTÖRÜ
0
HR
TURİZM SEKTÖRÜ
0
+
İNŞAAT SEKTÖRÜ
0
%
KAMU AÇIK ALANLARI

DORUK BAYRAK DİREĞİ / Hakkımızda

Firmamız 1996 Yılında Sanayi Sektörü ve Makine İmalatıyla Hizmete Başlamış, 2003 Yılından Sonra Aydınlatma ve Bayrak Direğine Olan Talepten Dolayı Bu Sektöre Geçmiştir. Artık Bayrak Direği Klasik Görünümünden Sıyrılarak İçten İpli Tepede 360 Derece Dönebilen Bir Sistem Haline Gelmiştir.

Bu Konuda Kaliteye Önem Verilerek Tepe Döner Sisteminde Yenilik Yapılarak Patent Alan Firmayız. Tecrübeli Montaj Ekibimizle İstenildiğinde Keşif Yapma ve de Montaj Yapmaktayız.

Misyonumuz Hep Daha İyi ve Kaliteli İşler Yapmaktır.

Doruk Bayrak Direği olarak; Paslanmaz Bayrak Direği, Galveniz Bayrak Direği, Büyük Bayrak Direği, Konsollu Bayrak Direği, alanlarında 10 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize sektörde marka olduğumuz bayrak direkleri alanında hizmet vermekteyiz.

En İyi Hizmet Garantisi

Türkiye'nin Her Yerine Sevkiyat

Doruk Bayrak Direği, aldığınız ürünleri Türkiye’nin her yerine teslimatını yapıyor. Ürün siparişleriniz den önce mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Montaj alanı hakkında bilgi verilmesi gerekiyor.Bayrak montajı konusunda sizleri mesleğinde uzman kadromuzla görüştürüyoruz.

%100 Kaliteli Ürünler

Doruk Bayrak Direği; Satın almak istediğiniz ürünleri kalite belgeleriyle birlikte tüm standartlara uygun üretim yapıyor. Belgelerimizle sektörümüzde ki kalitemizi uzun yıllardır her geçen gün olgunlaştırıyoruz.  Bizimle birlikte çalışan müşterilerimiz her zaman güven içerisinde.

Teknik Destek

Doruk Bayrak Direği; Bizim İçin Müşterilerimiz her zaman özeldir ve ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Müşteri hizmetlerimiz ve teknik destek ekibimiz sizlere en kısa sürede geri dönüşler sağlayarak sorunları veya problemleri en kısa sürede çözümlüyor ve bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz.
WhatsApp chat